1
/
of
2
Sports Snax
Bobo's PB&J (Strawberry)
Bobo's PB&J (Strawberry)
Regular price
$1.29
Regular price
Sale price
$1.29
Unit price
/
per
Looking for a classic flavor with a wholesome twist? Bobo's PB&J (Strawberry) bars combine creamy peanut butter with sweet strawberry filling in a chewy oat bar. Made with simple, real ingredients, it's the perfect on-the-go snack for a taste of nostalgic goodness. Grab one for a satisfying and delicious treat!
Ingredients: Whole Grain Rolled Oats, Rice Syrup, Cane Sugar, Peanut Butter, Coconut Oil, Vegetable Glycerin, Strawberry Puree, Pectin, Citric Acid, Sea Salt, Natural Flavors, Xanthan Gum, Vegetable Juice (For Color), Vitamin E (For Freshness). Contains Peanuts. May Contain Traces Of Tree Nuts.
Couldn't load pickup availability
Share

Add-Ons!
Add more Individual Items to your box!
-
Jelly Packets
Regular price $0.13Regular priceUnit price / perSale price $0.13 -
Bobo's PB&J (Strawberry)
Regular price $1.29Regular priceUnit price / perSale price $1.29 -
Bobo's PB&J (Grape)
Regular price $1.29Regular priceUnit price / perSale price $1.29 -
Mott's Fruit Snack
Regular price $0.20Regular priceUnit price / perSale price $0.20 -
Belvita Breakfast Biscuits (4-pack Cinnamon)
Regular price $0.78Regular priceUnit price / perSale price $0.78 -
Peanut Butter Packets
Regular price $0.45Regular priceUnit price / perSale price $0.45 -
Peanuts (1 oz)
Regular price $0.28Regular priceUnit price / perSale price $0.28 -
Electrolyte Packets
Regular price $0.45Regular priceUnit price / perSale price $0.45 -
Honey Sticks
Regular price $0.29Regular priceUnit price / perSale price $0.29 -
Beef Sticks
Regular price $1.12Regular priceUnit price / perSale price $1.12 -
Applesauce Pouch
Regular price $0.75Regular priceUnit price / perSale price $0.75 -
Clif Bar Minis
Regular price $1.12Regular priceUnit price / perSale price $1.12 -
Trail Mix (2 oz)
Regular price $0.61Regular priceUnit price / perSale price $0.61
1
/
of
13
Sports Snax Boxes!
Our Pre-Made Care Packages!
-
Varsity Box
Regular price $170.94Regular priceUnit price / perSale price $170.94 -
Refill Box
Regular price $65.18Regular priceUnit price / perSale price $65.18 -
Just For Me Box
Regular price $37.52Regular priceUnit price / perSale price $37.52












